Vianočný pozdrav – popis:

Vianočný pozdrav s metalickou razbou, dvojvsrtvový. Tento novoročný pozdrav sa skladá z podkladu s grafikou zasneneženej krajinky, na ktorý je možné VYTLAČIŤ VÁŠ TEXT a z vrchnej vrstvy z módneho mliečneho plastu, kde je metalická razba zlatou fóliou. Taktiež na túto stranu vianočného podzravu je možné umiestniť váš TEXT, LOGO alebo inú grafiku. Vyberte si tento luxusný vianočný pozdrav. Formát A6, dvojvsrtvový, nitovaný.

Možné farby metalickej fólie : GOLD, SILVER, ROSEGOLD

Možné formáty vianočného pozdravu: A6, DL, 14x14cm, na mieru

Ďalšie vianočné pozdravy

Hľadáte pozvánky na oslavu? TU nájdete našu ponuku

Návrhy vianočných pozdravov

V prípade, že žiadny z návrhov nezodpovedá želaniu, je možné vytvoriť návrh vianočného pozdravu na mieru do 48 hodín. Návrh vianočného pozdravu je flexibilne pripravovaný pre akúkoľvek oblasť činnosti firmy, či už podľa požiadaviek, alebo je možné kompletnú tvorbu vianočného pozdravu prenechať na náš tím.

Cesta k originálnemu vianočnému pozdravu začína individuálnymi požiadavkami, pokračuje predostrením viacerých návrhov a je zavŕšený až po nadobudnutí 100% spokojnosti s výsledkom.

Takéto vianočné pozdravy sú ideálne pre zasielanie obchodným partnerom. Do grafiky vianočného pozdravu je možné vložiť grafiku alebo symbol reprezentujúci vaše podnikanie, prispôsobiť farby k svojmu logu, alebo korporátnej identite, možnosti sú obmedzené len množstvom farieb a ich odtieňov.

Za použitia estetického zladenia trendových farieb kombinujú moderné vianočné pozdravy pre obchodných partnerov inovatívne motívy akým sú geometrické tvary, neštandardné prevedenie tradičných motívov ako snehové vločky, vianočné stromčeky, vianočné gule a iné.

Formát vianočného pozdravu môže byť tak isto zmenený podľa požiadaviek, štandardne sú všetky vianočné pozdravy otvárateľné, veľkostne ide o formát A6, respektíve štvorec alebo DL.

Vianočný pozdrav vieme zhotoviť ako obojstranný, tak aj otvárateľný.

V rámci personalizácie je možné

1. Možnosť doplniť vlastné logo
2. Doplniť vlastný text, podpis
3. Zmeniť farby, rozmiestnenie prvkov, pridať váš vlastný obrázok
4. Vyhotoviť viacjazyčné varianty pozdravov
5.
Parfúmovať pozdrav vianočnou vôňou
6.
Potlačiť pozdrav metalickou fóliou
7. Zmeniť formát pozdravu, aj vyhotoviť neotvárací pozdrav

Pre ďalšie vianočné pozdravy z našej ponuky navštívte tento odkaz.

Čas sviatkov a Vianoc nás spája s rodinou a priateľmi a pomáha vnášať do vzťahov blízkosť.  Zaslanie vianočného pozdravu pripomenie našim blízkym, že nám na nich záleží a prinesie do vzťahu jednu z ďalších pekných spomienok.  Takisto je to aj vo vzťahu s našimi biznis partnermi alebo kolegami. Veď predsa nie je nič jednoduchšie ako odoslať krásnu vianočnú kartu s naším osobným venovaním. Na našich stránkach si môžete vybrať spomedzi množstva moderných dizajnov, a tak nájsť pre seba ten pravý vianočný pozdrav. Či už sa rozhodnete pre moderný kúsok, alebo pozdrav oblečený do tradičného šatu, výber a rozhodnutie je len na vás. Navyše, všetky naše pozdravy vieme prispôsobiť, tak aby odzrkadľovali vaše túžby čo najviac. Farebné úpravy alebo zmeny v grafike nie sú vôbec problém. Nechajte si vypracovať návrh vianočného pozdravu zdarma a nechajte sa prekvapiť krásnym a vábivým dizajnom. Je našou radosťou a cťou pripraviť pre vás okúzľujúci vianočný pozdrav, ktorý sa bude vynímať a rozžiari oči príjemcu.

Vianočný pozdrav

s tradičnou vianočnou tématikou a farebnou kombináciou, ktoré prenesie kúzlo Vianoc do rúk adresáta.

Pre luxusné darčekové karty a pohľadnice navštívte www.goldprint.sk

Grafické návrhy dodávame do 24 hodín BEZPLATNE. Tlač a expedícia prebieha do 48 hodín od potvrdenia objednávky. Nechajte si pripraviť bezplatnú ponuku už teraz.

Bezplatne

Zmena farieb, textu, pridanie loga a personalizácia.

Jedinečný dizajn vianočného pozdravu. Moderný štýl a elegancia. Tieto vlastnosti sa stretli pri tomto vianočnom a novoročnom pozdrave.

Otvárateľný vianočný pozdrav. Možnosť doplniť vlastné logo a vlastný text.Možnosť zmeny farieb a umiestnenia prvkov. Formát ŠTVOREC otvárací – možnosť zmeny formátu v prípade záujmu.

Vianočný pozdrav s tradičnou vianočnou tématikou a farebnou kombináciou prenášajúca kúzlo Vianoc do rúk adresáta.

Cenník

Formát A6 do 10 ks 3 EUR/kus
Formát A6 11 – 50 ks 2 EUR/kus
Formát A6 51 – 100 ks 1,8 EUR/kus
Formát A6 nad 100 ks 1,5 EUR/kus

Formát A6 14 x 10 cm
Formát Štvorec 14 x 14 cm
Formát DL 20 x 10 cm
Otvárací pozdrav A6, Štvorec, DL

Typ papiera

Možnosť zmeny formátu. Každý vianočný pozdrav vieme upraviť do jednodstranného neotvárateľného formátu. Alebo rôznych ďalších otvárateľných formátov.

Vianočné a novoročné pozdravy tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox. Pri tlači používame vysokokvalitné papiere z kategórie Colotech SuperGloss od Xeroxu. Podľa typu oznámenia je používaný buď matný alebo lesklý papier gramáže 300 g/m2.
Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.

UKÁŽKA KREATÍVNYCH PAPIEROV

Kvalita spracovania

Vianočné a novoročné pozdravy tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox. Pri tlači používame vysokokvalitné papiere z kategórie Colotech SuperGloss od Xeroxu. Podľa typu oznámenia je používaný buď matný alebo lesklý papier gramáže 250 g/m2.
Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect

Podobné vianočné pozdravy

vianocny pozdrav pre firmy

Vianočný pozdrav Metal Krajinka

vianocny pozdrav pre firmy

Vianočný pozdrav Metal Hviezdy

vianocne pozdravy

Vianočný pozdrav Metal Vertikal

vianocny pozdrav pre firmy

Vianočný pozdrav Metalická vločka

vianocny pozdrav pre firmy

Vianočný pozdrav Metalický Stromček

vianocny pozdrav

Vianočný pozdrav 255vp , vianočné pozdravy

Nenašiel si čo si hľadal?

Ozvi sa nám a pozdrav môžeš mať priamo na mieru.

So spracovaním návrhu ti radi pomôžeme.

Kontaktuj nás