Skip to main content

Unikátne vianočné pozdravy s vôňou

vianocne pozdravy

Vianočný pozdrav obohatený o ďalší zmysel

Voňavé vianočné a novoročné pozdravy sú novinkou sezóny 2020. Rozhodnite sa pre novoročenku s vôňou a venujte výnimočný vianočný pozdrav.

Vyžiadať cenovú ponuku

Váš obchodný partner dostane obálku s novoročenkou. Otvorí ju, očarí ho krásna a prepracovaná grafika, pohladí kvalitný papier a jemný refliéf, ktorý farba zanecháva. Privonia, privrie oči a čaro Vianoc je všade naokolo.

Tešíme sa, že s nami túto predstavu môžete zrealizovať.

Ako to funguje:

na vytlačený pozdrav je tlačiarenskou technológiou aplikovaná vrstva parfému. Parfém sa uvoľní po jemnom pretretí rukou, vôňa je jemná, decentná, cíti ju ten, kto drží pozdrav v ruke.

 • lak je možné aplikovať na akýkoľvek pozdrav
 • parfémovaná je vnútorná strana pozdravu
 • na pozdrave je vytlačený malý symbol, ktorý vyzýva k privoňaniu
 • akékoľvek množstvo
 • akýkoľvek dizajn pozdravu

Objednajte si vianočný pozdrav s vôňou a prekvapte.

Vzorky zasielame zdarma.

vianocne pozdravy, novorocne pozdravy

Pre zaslanie vzorky zdarma vyplňte prosím tento formulár

  História parfému

  Parfum (UK: / ˈpɜːfjuːm /, USA: / pərˈfjuːm /; francúzsky: parfum) je zmes vonných esenciálnych olejov alebo aromatických zlúčenín, fixátorov a rozpúšťadiel, obvykle v tekutej forme, ktorá sa používa na ľudského telo, do potravín, predmetov a alebo do obytných priestorov.

  Leopold Ružička, nositeľ Nobelovej ceny za chémiu z roku 1939, v roku 1945 uviedol, že „parfumy od počiatkov vedeckej chémie až po súčasnosť výrazne prispeli k rozvoju organickej chémie, pokiaľ ide o metódy, systematického triedenia a ich teórií“.

  Staroveké texty a archeologické vykopávky dokazujú používanie parfumov v niektorých z prvých ľudských civilizácií. Moderná parfuméria sa začala na konci 19. storočia komerčnou syntézou aromatických zlúčenín, ako je vanilín alebo kumarín, ktorá umožňovala zloženie parfumov s pachmi, ktoré sa predtým nedali dosiahnuť výlučne z prírodných aromatických látok.