Skip to main content

Vianočné pozdravy – výroba vianočných pozdravov

  • Vianočné a novoročné pozdravy tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox.
  • Pri tlači používame vysokokvalitné papiere z kategórie Colotech SuperGloss od Xeroxu. Podľa typu vianočného pozdravu a jeho grafického vyhotovenia je používaný buď matný alebo lesklý papier gramáže 300 g/m2.
  • Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.
  • Na výber máme rôzne kreatívne papiere, ktoré svojou povrchovou a farebnou úpravou pomáhajú dosahovať rôzne efekty. Veľmi obľáúbený je Astrosilver Orion, ktorý má strieborný povrch so vzorom drobných kruhov. Vďaka tomuto prevedeniu dosiahnete na vianočnom pozdrave metalické strieborné odlesky a jemnú plasticitu.

Metalická tlač vianočných pozdravov – razba metalickou fóliou

V našom technologickom parku disponujeme aj najnovšou technológiou, ktorá umožňuje potlač metalickou fóliou. Vďaka tomu sa váš vianočný pozdrav stane nezabudnuteľný, originálny a vianočný. Veď predsa luxusné metalické odlesky vedia dodať každému produktu, či už je to marketingový obal alebo vianočný, či novoročný pozdrav, punc luxusu a ten unikátny prvok, ktorý vás odlíši od konkurencie.

Na svoj vianočný pozdrav, či Pf kartu si môžte vybrať hneď z troch odtieňov metalickej fólie. V ponuke máme tri farby metalickej fólie GOLD, ROSEGOLD a SILVER.

Váš vianočný a novoročný pozdrav bude jedinečný a originálny. Podľa vašich požiadaviek vieme farebnosť pozdravov upraviť, tak aby vám vyhovoval, čo najviac.

Akýkoľvek vianočný pozdrav z našej ponuky vieme upraviť tak, aby bolo možné použiť technológiu tlače metalickou fóliou. Žiadosť o použitie metalickej tlače nám napíšte do poznámky v objednávkovom formulári.

Pre viac informácií o tlač metalickou fóliou nás, prosím, kontaktujte.

Vianočné pozdravy, ktoré vyniknú

Výrobky veľkých medzinárodných spoločností,  ktoré vyzerajú priemerne, nenájdete. Rovnako aj vaša firma pôsobí v konkurenčnom svete, v ktorom je nevyhnutné vyniknúť. Je známe, že väčšina nadnárodných  spoločností používa technológiu metalickej tlače, a preto sa práve táto technika začala spájať s vynikajúcou kvalitou. Keď sami použijete tlač metalickou fóliou, môžete svoje vianočné pozdravy považovať za kúsky vyššej kvality v porovnaní s tými obyčajnými, ktoré zbierajú prach na policiach. Pôsobia prestížne, vyzerajú luxusne a okamžite budú spojené s prémiovou značkou.