Skip to main content

Vianočné a novoročné pozdravy na mieru

Prekvapte vašich obchodných partnerov originálnym vianočným pozdravom zhotoveným na mieru presne podľa vašich predstáv. Nevybrali ste si z našej ponuky? Hľadáte niečo špeciálne, čím váš novoročný pozdrav vynikne? Potrebujete do grafiky vianočného pozdravu vložiť grafiku alebo symbol reprezentujúci vaše podnikanie? Nechajte si vyhotoviť firemný vianočný pozdrav na mieru.

Pripravili sme už originálne pozdravy k vianociam pre sieť čerpacích staníc, PR agentúru, SBS službu, cukráreň, advokátsku kanceláriu, firmu na správu budov a mnohé iné. Prekvapte aj vy zaujímavým a originálnym vianočným a novoročným pozdravom.

Chcete mať jedinečný a originálny vianočný pozdrav? Vieme vám vytvoriť návrh na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Pozrite si ukážku a nechajte sa inšpirovať. Nezáleží, či máte zubnú ambulanciu alebo ťažíte drevo, kreatívne vám návrh pripravíme pre akúkoľvek oblasť činnosti.

Ako to funguje?

Máte vlastnú predstavu o tom akým vianočným pozdravom sa chcete prezentovať? Alebo akékoľvek nápady prenecháte kreatívnym mysliam a radi sa tak necháte príjemne prekvapiť? V oboch prípadoch Vám radi pomôžeme.

1. Navrhneme presne podľa Vašich požiadaviek originálny vianočný pozdrav.
2. Alebo nám poviete v akej oblasti pracujete a kompletnú tvorbu pozdravu necháte na nás.

V oboch prípadoch dostanete vždy viacero návrhov a v tvorbe pokračujeme dokým nie ste 100% spokojný.
Vaša radosť je naša radosť a v tomto duchu sa Vám bude snažiť zhmotniť Vaše predstavy.

Návrhy vypracuvávame na základe Vašich podkladov a usmernení. Tvorba originálneho grafického návrhu trvá maximálne 48 hodín.

Cena ….. 40 EUR originálny grafický návrh.