Skip to main content

Význam metalickej razby na vianočných pozdravoch

Potlač metalickou fóliou môže byť tým najdôležitejším rozdielom medzi bežným marketingovým materiálom a kúskom, ktorý je pútavý a neodolateľný. Ak hľadáte jedinečný spôsob, ako dodať svojmu tlačenému projektu určitú triedu a sofistikovanosť, aby vyzeral a pôsobil prémiovejším dojmom, potom je potlač metalickou fóliou tou správnou voľbou.

Fóliová tlač je špeciálny tlačový proces, ktorý používa teplo, tlak a kovový papier (fóliu). Ten sa používa na vytváranie rôznych lesklých vzorov a grafiky na rôznych materiáloch. Fóliová tlač dodáva tlačenému médiu neuveriteľný vzhľad a rýchlo sa stáva preferovanou metódou tlače v mnohých priemyselných odvetviach. Táto technika  predstavuje aplikáciu kovovej alebo pigmentovanej fólie na pevný povrch nanesením vyhrievanej matrice na fóliu.

Vďaka tomu sa trvalo prilepí na povrch, pod ktorým opúšťa dizajn matrice, bez ohľadu na to, či ide o malý, zložitý dizajn alebo väčšiu plochu. Unikátnou vecou na potlači fóliou je to, že prichádzajú v širokom výbere farieb a povrchových úprav. Aj keď sú najobľúbenejšími farbami jednoznačne zlaté a strieborné fólie, prichádzajú aj v mnohých ďalších farbách a efektoch, ako sú holografické a perleťové, ktoré všetky pomáhajú replikovať vzhľad drahých kovov.

Táto technológia sa môže javiť ako nová, no niektoré z úplne prvých rukopisov, ktoré kedy boli vyrobené, používali skutočný zlatý lis na ozdobu zložitej kaligrafie a predmetov, ako sú sochy a amulety. Už len to môže  napovedať, ako môže tlač fóliou urobiť z potláčaného média luxusný artikel.

Tlač fóliou na vianočných pozdravoch

Celým účelom použitia fólie na vianočných pozdravoch je, aby vynikli v porovnaní s konkurenciou ako prémiovejšia možnosť. Štúdie ukázali, že čím atraktívnejšie niečo vyzerá, tým je väčšia pravdepodobnosť, že spotrebitelia tomu budú venovať pozornosť. Implementáciou potlače fólie na svoj vianočný pozdrav sa odlíšite od tých, ktorí túto metódu nepoužili. Používanie potlače metalickou fóliou tiež znamená, že vytvárate niečo, čo si vyžaduje pozornosť príjemcu, a zároveň je oveľa ťažšie takéto pozdravz ľahko odložiť a ignorovať.

Vianočné pozdravy, ktoré vytŕčajú z davu

Nadnárodné spoločnosti, ktoré vyrábajú výrobky, ktoré vyzerajú priemerne, nenájdete. Rovnako aj vaša firma pôsobí v konkurenčnom svete, v ktorom je nevyhnutné vyniknúť. Je známe, že väčšina veľkých  spoločností používa technológiu metalickej tlače, a preto sa práve táto technika začala spájať s vynikajúcou kvalitou. Keď sami použijete tlač metalickou fóliou, môžete svoje vianočné pozdravy považovať za kúsky vyššej kvality v porovnaní s tými obyčajnými, ktoré zbierajú prach na policiach. Pôsobia prestížne, vyzerajú luxusne a okamžite budú spojené s prémiovou značkou.

Akýkoľvek vianočný pozdrav z našej ponuky vieme upraviť tak, aby bolo možné použiť technológiu tlače metalickou fóliou. Žiadosť o použitie metalickej tlače nám napíšte do poznámky v objednávkovom formulári.

Pre viac informácií o tlač metalickou fóliou nás, prosím, kontaktujte.

Pre viac informácií o metalickej tlači môžte navštíviť tento link.