Skip to main content
Nezaradené

6 tipov pre firemné vianočné pozdravy

By 26. októbra 2022No Comments
vianocny pozdrav pre firmy

6 tipov pre firemné vianočné pozdravy

1. Vyberte správny vizuál vianočného pozdravu

Dajte si záležať na výbere dizajnu vianočného pozdravu. Prezrite si ponuku na internete, katalógy s vianočnými pozdravmi či kamenné obchody. Uprednostnite radšej klasiku, výrazné farby a extravagantné motívy môžu pôsobiť rušivo.

2. Zvoľte neutrálny text na vianočnom pozdrave

Vyvarujte sa obsahu vzťahujúcemu sa k náboženstvu, rodu, rase, etniku, veku, kultúre, sexuálnej orientácii a nevhodnému humoru. Pozitívne ladený citát je vítaný.  Nezabudnite na individuálne oslovenie a vlastnoručný podpis. Pre lepšiu identifikáciu je možné uviesť konkrétne meno, priezvisko, funkciu zamestnanca, ktorý zvykne komunikovať s adresátom a názov firmy odosielateľa, prípadne pripojiť k pozdravu vizitku.

3. Dajte si vyrobiť vianočný pozdrav na mieru

Počnúc grafickým návrhom, až po tlač vianočného pozdravu nechajte v réžii odbornej firmy, uveďte Vaše požiadavky, vyberte si z ponúknutých návrhov a nechajte si vyrobiť pozdravy externe. Profesionálny vzhľad pozdravu k Vianociam je aj Vašou vizitkou.

4. Pošlite vianočné pozdravy včas

Naplánujte si odoslanie vianočných pozdravov tak, aby boli adresátom doručené týždeň pred tým, na ktorý vychádzajú Vianoce, vyhnete sa tak riziku, že pozdrav príde neskoro, respektíve si ho adresát prečíta až po sviatkoch.

5. Prezentujte sa niečím jedinečným

Dnešné technológie tlače umožňujú vzniknúť špeciálnym vianočným pozdravom.  Vďaka rozmanitým povrchovým úpravám, rozmerom, výrezom, materiálom môže byť vianočný pozdrav zážitkom nielen pre zrak, ale aj hmat či čuch. Kvalitná tlač zabezpečí, že obrázky budú ostré,  vianočné pozdravy sa nebudú rozmazávať a farby budú identické s návrhom v počítači.

6. Vianočný pozdrav či PF karta?

Je len na Vás či sa rozhodnete pre vianočný pozdrav alebo ho spojíte s novoročnou gratuláciou, každá možnosť má svoje výhody. V prípade ich spojenia, stačí zaslať jeden pozdrav, čo ušetrí čas pre zaslanie, na druhej strane každý vianočný, či novoročný pozdrav zaslaný zvlášť môže svedčiť o Vašej pozornosti a svedomitosti.

Naša ponuka vianočných pozdravov