Skip to main content

Moderné vianočné pozdravy pre obchodných partnerov

Na www.vianocnepozdravy.sk nájdete hlavne veľa nápaditých a moderných novoročných vianočných pozdravov. Ak vás omíňajú tradičné vzory a vianočné motívy skúste si vybrať z aktuálnej ponuky plnej trendov. Na vianočné pohľadnice sme vyberali inovatívne motívy ako geometrické tvary, neštandardné prevedenie tradičných motívov ako snehové vločky, vianočné stromčeky, vianočné gule. Za použitia estetického zladenia trendových farieb tieto vianočné pohľadnice dostávajú punc neokukanosti a novosti. Prekvapte svojich obchodných partnerov vianočným pozdravom s nápadom a invenciou. Odmenou vám bude dobrý pocit, ktorý svojmu firemnému partnerovi prinesiete v podobe neokukaného a moderného vianočného pozdravu.

 

Nápady na vianočné darčeky pre obchodných partnerov

Posledný kvartál v roku sa blíži a je na čase rozmýšľať o firemných darčekoch k sviatkom. Tento rok bude plánovanie dopredu dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Vaši zákazníci sú pre vašu firmu to najcennejšie a chcete, aby darčeky, do ktorých investujete, vyjadrovali uznanie za ich lojalitu. Ponúkame vám päť obľúbených kategórií, na ktoré je vhodné sa zamerať pri výbere tohtoročných darčekov pre vašich klientov.

  1. Potravinové darčeky 

Potravinové darčeky sú neuveriteľne efektívnym spôsobom, ako na svojich klientov zanechať trvalý dojem. Je dokázané, že kombinácia chuti, vône a textúry, ktorú ponúka jedlo, vyvoláva hlbšie emócie a spomienky, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť vášho zákazníka.

Novinkou na trhu je „ horúca čokoládová bomba “. Je to prispôsobiteľná bomba z horkej čokolády – vydlabaná čokoládová guľa naplnená marshmallow, ktorá sa zaleje horúcou vodou a kúzelne sa zmení na hrnček horúcej čokolády. Vaše firemné logo môže byť umiestnené napríklad na papierovej škatuľke, v ktorej bude zabalená.

Nemusí ísť len o samotné potraviny, chladiaca taška na potraviny je tiež dobrým darčekom, logo je možné vyšiť alebo vytlačiť.

  1. Bezdrôtové reproduktory

Bezdrôtové reproduktory sú stále obľúbenejšie, pretože stále viac spoločností sa zameriava na prácu na diaľku a mnohým zamestnancom chýbajú spoľahlivé reproduktory.

  1. Nádoby na tekutiny 

Skutočne sa nemôžete pomýliť s výrobkami ako sú pohár, fľaša alebo termoska. Takýto typ darčeka je jeden z produktov, ktoré bude používať každý, bez rozdielu.

  1. Vlastné prikrývky 

Vlastné prikrývky si môžete vychutnať doma aj na cestách, čo z nich robí premyslený a všestranný darček pre klientov. Môžu byť tiež ľahko označené logom vašej spoločnosti alebo zvoleným dizajnom.

  1. Darčeky pre hybridnú kanceláriu

V dnešnej dobe sú ľudia tam a späť medzi domovom a kanceláriou. Keďže stále viac spoločností prijíma politiku práce z domu, stúpol počet hybridných pracovníkov. Využite tento trend a darujte všestranné darčeky, ktoré je možné použiť vo firemnej kancelárii ako aj v tej domácej. Klienti budú milovať darčeky, ktoré tento prechod práce trochu uľahčia a spríjemnia ako napríklad súpravu na prenášanie obeda, počítačový batoh alebo odhlučnené bluetooth slúchadlá.