Kvalita novoročeniek – výroba a tlač

Vianočné a novoročné pozdravy tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox.

Pri tlači používame vysokokvalitné papiere z kategórie Colotech SuperGloss od Xeroxu. Podľa typu vianočného pozdravu a jeho grafického vyhotovenia je používaný buď matný alebo lesklý papier gramáže 300 g/m2.

Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.

Na výber máme rôzne kreatívne papiere, ktoré svojou povrchovou a farebnou úpravou pomáhajú dosahovať rôzne efekty. Veľmi obľáúbený je Astrosilver Orion, ktorý má strieborný povrch so vzorom drobných kruhov. Vďaka tomuto prevedeniu dosiahnete na vianočnom pozdrave metalické strieborné odlesky a jemnú plasticitu.

Metalická tlač vianočných pozdravov – razba metalickou fóliou

V našom technologickom parku disponujeme aj najnovšou technológiou, ktorá umožňuje potlač metalickou fóliou. Vďaka tomu sa váš vianočný pozdrav stane nezabudnuteľný, originálny a vianočný. Veď predsa luxusné metalické odlesky vedia dodať každému produktu, či už je to marketingový obal alebo vianočný, či novoročný pozdrav, punc luxusu a ten unikátny prvok, ktorý vás odlíši od konkurencie.

Na svoj vianočný pozdrav, či Pf kartu si môžte vybrať hneď z troch odtieňov metalickej fólie. V ponuke máme tri farby metalickej fólie GOLD, ROSEGOLD a SILVER.

Váš vianočný a novoročný pozdrav bude jedinečný a originálny. Podľa vašich požiadaviek vieme farebnosť pozdravov upraviť, tak aby vám vyhovoval, čo najviac. Či už chcete farby prispôsobiť k svojmu logu alebo korporátnej identite, možnosti sú obmedzené len množstvom farieb a ich odtieňov. Potešte vašich obchodných partnerov krásnou vianočnou pohľadnicou.

Akýkoľvek vianočný pozdrav z našej ponuky vieme upraviť tak, aby bolo možné použiť technológiu tlače metalickou fóliou. Žiadosť o použitie metalickej tlače nám napíšte do poznámky v objednávkovom formulári.

Pre viac informácií o tlač metalickou fóliou nás, prosím, kontaktujte.

Vianočné pozdravy, ktoré vyniknú

Výrobky veľkých medzinárodných spoločností,  ktoré vyzerajú priemerne, nenájdete. Rovnako aj vaša firma pôsobí v konkurenčnom svete, v ktorom je nevyhnutné vyniknúť. Je známe, že väčšina nadnárodných  spoločností používa technológiu metalickej tlače, a preto sa práve táto technika začala spájať s vynikajúcou kvalitou. Keď sami použijete tlač metalickou fóliou, môžete svoje vianočné pozdravy považovať za kúsky vyššej kvality v porovnaní s tými obyčajnými, ktoré zbierajú prach na policiach. Pôsobia prestížne, vyzerajú luxusne a okamžite budú spojené s prémiovou značkou.