Vianoční partneri


Vianočné a novoročné vinše a ďalšie gratulačné verše nájdete na www.gymnastics.sk alebo na vinse.webnode.sk

Ak potrebujete napísať prejav na vianočnú besedu alebo večierok, neváhajte navštíviť stránku www.akopisat.sk

Vianočné stromčeky na vianoce a dekorácie. Výroba a predaj dekorácie na Vianoce, vianočný stromček stačí objednať, a my ho privezieme k Vám domov. Veselé Vianoce. Celá SR.
Nádherné vianočné prestieranie a inšpiráciu na každý deň, nájdete na www.prestieranie.sk

Katalóg firiem nájdete tu od A po Zet - online katalóg stránok

Najväčší vianočný portál Vianoce.sk - tipy na vianočné darčeky, list Ježiškovi, vianočná hudba, texty kolied, pesničiek a básničiek, recepty, novoročné vinše, kalendár vianočných podujatí. 

vianocne prestieranie

Ďalší partneri

Milí priatelia dobrých nápadov,

Dávam vám do pozornosti web www.dobrenapady.info , ktorý už siedmy rok robíme dve mamičky.

Portál vysoko ocenila aj učiteľská komunita 19. decembra 2011:

http://komoraucitelov.org/clanok-119-zo-zivota-ucitelov-silvia-bodlakova.html#readmore

Vo februári 2012 sme dostali ocenenie Katolíckych novín za rozsiahlu pomoc rodičom.

Projekt, ktorý začal nenápadnými radami rodičom ako doma pracovať s deťmi, ktoré majú v škole problémy so sústredením sa alebo im to veľmi nejde či naopak vyžadujú si viac ako majú v škole, sa rozšíril a  tak celý portál má dnes 4 základné sekcie.

Pre deti: viac ako 3000 autorských omaľovánok, pracovné listy pre pred školákov na budovanie priestorovej predstavivosti a logického myslenia, návody na výrobu karnevalových masiek, námety na tvorbu s deťmi či hry, návody na stavanie z Lega, šitie pre bábiky

Pre školákov: pomôcky (slepé mapy, notový papier, štvorčekové podložky, ...), kreslené čítanie pre prvákov, učíme sa písať (písmená, čísla, gramatika - návody ako cvičiť diktáty, ...), hranie sa s číslami a geometriou (aj časť vzorovo riešených slovných úloh i úlohy úplne netradičné na pozorné čítanie textu alebo návody na konštrukciu trojuholníka či štvorca), aké môžete robiť doma s deťmi pokusy.

Pre domácnosť: naše obľúbené recepty (aj dia, aj pre alergikov na vajíčka, aj pre bezlepkovú diétu), návody na pletenie (aj ako sa naučiť pliesť či háčkovať i pre ľavákov, vzory), trochu o šití a vyšívaní krížikom

Všetko na portáli je autorské a zároveň v zmysle autorského zákona môže používať široká verejnosť.

V týždenných novinkách sa snažíme rodičom vysvetliť ako môžu pomôcť deťom pripraviť sa s deťmi na školu a do školy, ako im pomôcť sústrediť sa a viesť ich k trpezlivosti, pričom sa vzájomne môžu lepšie spoznať. Prípadne návštevníkov upozorňujeme na rôzne recepty a ich konzumáciu vhodnú pri dietach či pre rôzne vekové kategórie.

Za redakciu Silvia Bodláková