Vianočné pozdravy prinášame v troch hlavných kolekciách. Spolu máme v ponuke vyše 150 grafických návrhov vianočných pozdravov, ktoré sú plne prispôsobiteľné vaším požiadavkám.

Ponuka novoročných pozdravov je naozaj rozmanitá, takže váš vianočný pozdrav bude na stole príjemcu jediný svojho druhu.

Na vianočných pozdravoch bezplatne meníme text, pridáme logo, prípadne doladíme farebné kombinácie. Skúsenosti s grafickými návrhmi a výrobou svadobných a promočných oznámení sme plne preniesli aj do tvorby jedinečných vianočných a novoročných pozdravov. Veríme, že si vyberiete a potešíte tak nielen svoje oko ale aj oko prijímateľa. Príjemné vyberanie :)

PREČO VIANOČNÉ POZDRAVY PRE FIRMY?

Neodmyslitelnou súčasťou Vianoc sú okrem stromčeka, betlehema a štedrovečernej večere aj vianočné priania. Posielame ich priateľom a rodinným príslušníkom. Dnes nie je výnimkou posielať vianočné priania a novoročenky PF 2014 aj klientom. Firmy sa snažia cez tento deň v roku uctiť si svojich klientov a tak sa ročne posiela niekolko xy prianí. Dnes však písanému a tlačenému slovu krížia cestu online pozdravy. Elektronické pozdravy konkurujú krásnym hmatatelným prianiam. Aj keď v poslednej dobe sa vraciame k niečomu, čo si môžeme chytiť a naozaj vziať do rúk. Dajme si ruku na srdce, čo nás poteší viac. Niečo, čo po sviatkoch hodíme do koša v mailoch, alebo niečo čo máme celoročne až do ďalších sviatkov na stole? Nám sa páči vôňa papiera a tlače. A kde sa vlastne táto nádherná myšlienka priania vzala? Tento milý a pekný zvyk má pôvod v talianskej Perugii. Nicolo Monte Mellini v roku 1709 napísal svoje myšlienky na kartičky a rozoslal svojim blízkym. Po určitej dobe sa tento zvyk uchytil a vianočné pozdravy sa začali vyrábať hromadne. Dnešné Vianoce si bez pozdravov nevieme predstaviť a výroba a predaj pohľadníc tvorí jedno veľké priemyselné alebo umelecké odvetvie. Ako si krajšie pripomenúť tento sviatok, ak nie milým pozdravom svojim blízkym alebo klientom, aj o forme vianočného pozdravu alebo následne novoročenky.