Súťaž o Vianočné a Novoročné pozdravy

Dnes je už len raritou, že obdržíte alebo naopak darujete vianočnú pohľadnicu v tlačenej podobe. Posielate smsky, pretože sú rýchle a lacné a jediným kliknutím viete rozposlať správu veľkému množstvu príjemcov. Takisto sú obľúbené emaily s rôznymi animáciami alebo zvukovými efektami. Týmito spôsobmi komunikácie určite idete s dobou, no práve počas sviatkov by sme si mohli medzi sebou vyjadriť úcty o kúštik viac.

Vianočné a novoročné pozdravy v medzi firemnej komunikácii si stále držia svoje miesto. Pretože spoločnosti si uvedomujú váhu tlačenej papierovej vianočnej pohľadnice. Môžte si ju chytiť, "poťažkať", obzrieť si ju z rôznych strán, ba čo viac, na stole vám vydrží dlhšie ako trvanlivý jogurt. Veľa krát, ak je grafika na úrovni, sa stáva aj pekným doplnkom interiéru.

Skúste tento rok aj vy, poslať miesto smsky tradičný vianočný pozdrav. A ešte lepšie - skúste tieto pozdravy vyhrať zadarmo. Pripravili sme si pre vás milú súťaž, a veríme, že výherca spraví vianočnými a novoročnými pozdravmi svojim príjemcom radosť :)

Chcete vianočné a novoročné pozdravy zadarmo? Stačí ak sa zúčastníte našej jednoduchej súťaže a budete zaradení do žrebovania o 30 unikátnych pozdravov podľa Vášho výberu.

Pravidlá súťaže

1. Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku.

2. Vyplňte tento krátky formulár a odpovedzte na súťažnú otázku.

FORMULÁR

3. Zdieľajte našu Facebook stránku na Vašom profile.

Podmienky súťaže

Súťaže sa môžete zúčastniť len raz. Súťaž prebieha od 11.10.2012 do 11.12.2012. Výherca bude uverejnený na našej internetovej stránke, na Facebooku a takisto ho oboznámime o výhre emailom.