Kto sme

Spoločnosť Miriama s.r.o. združuje kreatívnych a zapálených grafikov, ktorých baví podieľať sa na tvorbe nápaditých oznámení a pozdravov. Ako plnohodnotný subjekt sme vznikli v roku 2012, a k tejto méte nás doviedla práve vášeň pre moderný a iný dizajn, než na aký bol slovenský trh zvyknutý.

Za nás hovoria spokojní zákazníci z takmer celého Slovenska, ktorí našu ponuku objavili na internete. Napĺňanie Vašej spokojnosti je naším prioritným cieľom, takisto ako aj neustále prinášanie kreatívnych a nových návrhov.

Svojou ponukou chceme uspokojiť tých, ktorým už dávno nevonia postkomunistická nálada v grafike tlačených kariet, či už svadobných a promočných oznámení alebo vianočných a novoročných pozdravov.

Náš tím

Kreatívne a s radosťou

Presne tak sa snažíme pristupovať k tvorbe návrhov vianočných a novoročných pozdravov.

Náš tím momentálne tvoria:
Miriama Grňáková - konateľ firmy,
Katarína Králiková - profesionálny grafik,

Vaša radosť
naša radosť

Vaša spokojnosť je našou odmenou

V našej firme sme nesmierne radi a robíme všetko pre to, aby ste s našou službou boli spokojní, inými slovami, aby ste mali radosť.

Presne o tom totiž pozdravy a oznámenia sú. O šírení radosti, šťastia a pokoja. Ak sa tento úmysel skľbi s nápaditým dizajnom a kvalitným vyhotovením, ide o produkt, ktorý spraví radosť nielen Vám ale hlavne príjemcom.

Novinka na trhu

Prinášame Vám spôsob ako sa odbremeníte od prácneho obálkovania vianočných a novoročných pozdravov. Vianočné a novoročné pozdravy s ľahkosťou vložíme do obálok a zašleme na určené adresy za Vás. Stačí, ak v objednávkovom formulári zaškrtnete možnosť "zaslanie pozdravov" a priložíte súbor s adresami. My adresy vytlačíme na obálky, pridáme adresu odosielateľa - teda Vás a pozdravy zašleme za Vás. Môžte si vybrať doručenie klasicky alebo 1.triedou Slovenskej pošty. Ako potvrdenie o zaslaní Vám zašleme potvrdené podacie hárky s adresami príjemcov.

Navyše, zakúpením tejto služby dostanete od nás 3 upomienkové predmety podľa Vášho výberu zdarma. (platí pri objednávke nad 100 kusov). Viac informácií o službe zasielania vianočných a novoročných pozdravov nájdete tu zasielanie pozdravov.