Naši grafický dizajnéri navrhovali nové vianočné pozdravy na základe troch hlavných kritérií:

1. Jedinečnosť

Na slovenskom trhu sú tieto vianočné pozdravy jediné svojho druhu. Nevenujeme sa tvorbe pozdravov s metalickou potlačou, či laserovou rezbou. Venujeme sa pozdravom, ktoré sú grafický nápadité, iné a moderné. Súčasná ponuka bola veľmi jednotvárna a častokrát sa stalo, že príjemca obdržal ten istý pozdrav viac krát od viacerých odosielateľov. To sa s nami nestane. Tým, že všetky pozdravy tlačíme na objednávku, je každý jeden jedinečný. Jedinečným ho robí práve vaša personalizácia, natlačený text, pridanie vášho loga, prípadne zmena farieb v súlade s vašimi korporátnymi farbami.

2. Rôznorodosť

Snažili sme sa vymyslieť, čo najviac pozdravov, a to preto, aby sme uspokojili naozaj všetkých. Koľko ľudí, toľko chutí, výnimku netvoria ani vianočné a novoročné pozdravy. Uvedomujeme si, že táto otázka je obzvlášť citlivá v medzifiremnej komunikácii, kedy aj vianočný pozdrav dotvára počas najkrajších sviatkov v roku vašu tvár a prispieva k spôsobu, akým sa na trhu prezentujete. Preto je výber vianočného pozdravu dôležitý a preto by ste mali mať na výber. Spolu viac ako 150 grafických návrhov je podľa spoločného menovateľa roztriedených a zobrazených v troch hlavných kolekciách.  Ak máte špecifické požiadavky, sme tu pre vás a vianočný pozdrav vám veľmi radi navrhneme originálne iba pre vás, na mieru.

3. Farebná príťažlivosť

Práve kombináciou týchto troch kritérií sme chceli docieliť, aby tohtoročná ponuka vianočných pozdravov osolovila naozaj každého. Či už máte záujem o jednoduché karty, ktoré majú stručne a vážne splniť svoju vianočnú misiu, alebo máte záujem skôr o prepracované kúsky, v našej ponuke si isto nájdete to svoje.Použili sme všetky dostupné vianočné motívy, tak aby výsledok bol pekný a oku lahodiaci. Veď vianočný pozdrav nie je len o istej povinnosti alebo spoločensky založenej tradícií ale je to prejav úcty a vďaky. Tak ako text, vianočného pozdravu odráža v stručnosti vaše myšlienky a pocity, tak farebné prevedenie môže symbolizovať istú náladu a emóciu, ktorú práve vianočným pozdravom viete preniesť a poslať ďalej.